Matěj

Jméno psa: Matěj
Rasa: APBT x RR
Přibližný věk: cca 1 rok
Pohlaví: pes
Místo osvojení: Milevsko
Datum osvojení: listopad 2014
Proč pes z útulku? "Chtěla jsem změnit život alespoň jednomu.."


Příběh:

Ahoj, jmenuju se Matěj a jsou mi skoro 3 roky. Od listopadu 2014 žiju u mojí nový rodiny v Rakousku. Je to tady úžasný! Panička mi každej den říká, jak mě miluje a páníček by mě nikomu jinýmu nedal.

matej3

Když moje panička dělá něco na počítači, kouká často na Internet a ještě častěji mi říká „Tady na těch stránkách jsem tě objevila." (Doufám jen, že nemá v plánu pořídit mi sourozence. O tenhle luxus, co tu mám, bych se fakt nerad dělil.)

matej

Jsem tu maximálně spokojenej s mojí rakouskou rodinkou. A ze všeho nejvíc miluju procházky s mejma kámoškama, hlavně se Sissi (ta je prej taky z Bullshelpu!)

matej2

A co teprv strejda Peter a teta Hani s jejich psí bandou, to je paráda, když se sejdem. Daysi, Arny, Sorbon ...mimochodem, panička říká, že Sorbon je prej moje dvojče, protože je stejně nenažranej jako já. Tetu a strejdu mám taky rád a hlavně to oni paničce řekli, kde mě má najít. Ale ze všech mám stejně nejradši paničku. A když se k ní můžu večer vetřít na gauč, jsem asi ten nejspokojeněší pes ze všech.

matej5

A za nás, za páníčky, vzkazujeme jedno obrovské DÍKY všem, kteří mají co do činění se stránkami Bullshelp. Za to, co pro útulkáče děláte, aby rychleji a snáz našli nový domov.

  Für unsere österreichische Freunde:

 Hallo, ich bin Matej und fast 3 Jahre alt. Seit November 2014 lebe ich bei meiner neuen Familie in Österreich. Es ist fabelhaft dort! Mein Frauli sagt mir jeden Tag, wie lieb sie mich hat und auch das Herrli gibt mich nie wieder her. Wenn mein Frauli am Computer arbeitet, schaut sie öfters viele Hunde im Internet an und sagt dann immer, dass sie mich auch auf dieser Seite gefunden hat! (Ich hoffe, ich bekomme keine Geschwister, weil diesen Luxus hier will ich wirklich nicht teilen J ) Ich bin total glücklich bei meiner österreichischen Familie und liebe die schönen Spaziergänge mit meiner Freundin Sissy (die ist ja auch von bullshelp!). Und ganz besonders toll sind Onkel Peter und Tante Hani mit Daisy, Arny und Sorbon (meinem schwarzen Zwilling-auch so verfressen wie ich), die haben mich nämlich mit meinem Frauli verkuppelt – dafür bin ich ihnen ewig dankbar J

Am liebsten kuschle ich den ganzen Abend mit meinem Frauli auf ihrer Couch und bin glücklich und zufrieden!

Wir lieben bullshelp und sagen allen danke die mitarbeiten und Hunden aus dem Tierheim eine Chance auf eine bessere Zukunft geben!!!