Sbírka pro Otu ukončena

Ota je asi dvouletý kříženec pitbula, který byl po příchodu do útulku velmi nedůvěřivý k lidem. Ošetřovatelkám se daří s ním pracovat a pomalu mu ukázat, že všichni lidé nejsou zlí. Jak již bylo několikrát řečeno, velmi jim v komunikaci s Otíkem pomáhají nejrůznější pamlsky a tak jsme se rozhodli Otovi nějaké poslat. 

V srpnu 2014 probíhala na tyto dárky dobrovolná sbírka, jejímž výsledkem bylo nastřádaných 2060,- Kč, sušené rybičky, buvolí kosti a odolná hračka Kong Extreme.

Velmi děkujeme všem, kteří na Otu přispěli.

Seznam dárců:

Michaela Cinková 80,-
Iveta Kudravá  100,-
Anna Rezková 80,-
Šárka Semlerová 250,-
Jan Vojtěch 500,-
Klára Macková 150,-
Radek Trnka a Alena Jancurová 200,-
Šárka Kvasničková 100,-
Magda Vojtíšková 300,-
Tomáš Langer 300,-

S nastřádanými penězi jsme navštívili obchůdek pro vaše zvířátka Faunička, kde jsme pro Otu dostali ještě buvolí kosti a nakoupili tam nespočet různých pamlsků (sušené vnitřnosti, chrupavky a kůže, poloměkké masové pamlsky, různé výcvikové pamlsky a nezbytné piškoty), dále něco na zub ve formě konzervy Topstein a salámů Brit, nový náhubek a vodítko na procházky a v neposlední řadě také pár hraček. Veškeré nakoupené věci a účet z obchodu i pošty najdete níže na fotkách. K dobrotám jsme přidali i jedno naše pexeso pro pobavení Otových ošetřovatelů, jimž bychom rádi poděkovali za práci, kterou (nejen) s Otou odvádí.

Přejeme Otovi dobrou chuť a hlavně co nejdříve nový láskyplný domov!

P9080219

ota   ota faunicka   ota posta   otikk