KEKS


keks

• 4 roky, 25 kg

• Očkovaný, kastrovaný, čipovaný

• Adopční poplatek 3 900 Kč

Kamarádský a vždycky dobře naladěný Keksík hledá nové páníčky! Stanete se jimi právě vy? Keksík je úžasný mladý fešák plný energie.

Rád si hraje, rád se prochází, rád běhá, miluje pohyb a baví ho snad úplně všechno. Nejvíce ze všeho miluje lidi, s každým je hned nejlepší kámoš, prosí si o drbání za uchem a rozdává pusinky. Moc by si přál najít aktivní rodinku se staršími dětmi, do které by jednoduše dokonale zapadnul, postaral by se o spoustu zábavy a užil si každou společnou aktivitu.

Keksík zvládne bydlet klidně v bytě, víc by se mu ale líbilo v domečku s dobře oplocenou zahradou, kde by si mohl občas vyběhnout ven a užít si trochu volnosti. Dobře vychází s dalšími fenkami, zvlášť, pokud jsou stejně přátelské a hravé jako on.

Jediný Keksův problém je jeho alergie, má speciální požadavky na stravu (pouze syrové hovězí nebo králičí maso), nesmí žádné pamlsky, jednou týdně potřebuje vykoupat ve speciálním šampónu a pěkně vyčistit ouška. Každý jeden prohřešek způsobí kožní i střevní potíže a Keksík neskutečně trpí, hledáme proto pro něj jen opravdu zodpovědné a svědomité páníčky, kteří nic nepodcení a vše dodrží tak, jak to Keksův zdravotní stav vyžaduje.

Tak co myslíte, nebudete pro Keksíka přesně ti praví? Pokud se zdá, že ano, pak neváhejte ani chvíli a zavolejte na číslo 724 813 222 nebo napiš na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Pet Heroes Lanškroun