CASSEY


cassey

Cassey je roční Bull fena, velká krasavice a silná, sebevědomá holka. Dostala se k nám od majitelů, kteří na ní jaksi neměli ty správný "koule" a čas. Pobyla si chvíli na psím hotelu a pak se plynule přesunula mezi dočaskové pejsky. Cassey je velmi akční fena, je středně velká, váží 23 kilo. Nyní je již pěkně osvalená, fyzicky zdatná a připravená na ten pravej životní závod. Má velmi mnoho energie, elánu a chuti do práce a sportu, potřebuje energické, aktivní a sportovně založené majitele, kteří ji zahrnou láskou, nepodcení správnou výchovu a budou s ní ideálně dělat nějaké psí Bull sporty apod.
Miluje hračky, přetahovadla, je šťastná, pokud se jí věnujete a má především opravdu dostatek vyžití a fyzické aktivity. Je hodná, lidi milující, velký mazel a rozhodně bude ráda, jako jedináček, nebo pouze k vyrovnanému většímu psovi, protože obecně psy ani feny moc nevyhledává a nemusí. Ač je to miláček lidí a rozhodně není k lidem nijak problémová, potřebuje zkušené majitele, ideálně s Bull plemeny, nehodí se k malým dětem, které by svou energií a silou, mohla nechtěně porazit apod.
K ostatním zvířatům se nehodí, je potřeba s ní i nadále trenovat socializaci a důslednou výchovu.
Cassey hledá vhodnou, trvalou a stabilní rodinu, která jí nezklame, bude se jí hodně věnovat a bude jí fyzicky stačit.

Cassey je odblešená, odčervená, očipovaná a kastrovaná a vakcinovaná. Do adopce půjde po přechozí návštěvě, po dohodě s její dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se u Jílového u Prahy.
Info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo volejte na 777 310 185

Dočasky De De, z. s.