BRIT

brit   brit2

Brit je šestiletý nádherný, opravdu luxusní žíhaný staford. Sice z něho jde při prvním setkání strach, respekt budí už jen svým vzhledem, přece jenom má 32kg, ale je to mazel. Je moc hodný, mírný a klidný. Doslova psí flegmatik. Lidi miluje, ale když vás vidí, tak nezačne hned jančit a skákat a olizovat vás, to ne, je to opravdu pan pes, bere to tak nějak s klidem a nadhledem. Sice vás má rád, rád vás vidí, ale nevidí důvod, proč by měl hned vyšilovat. Na procházkách táhne, ale venku je moc rád, i když toho pohybu poslední dobou moc neměl. Venku ho všechno zajímá, hlavně procházky v přírodě, z těch je úplně unešený. Všechno si pozorně prohlíží, všechno si v klidu očuchává. Je to ideální psí parťák, ale jen pro zkušené bull lidi. Není pro lidi, co chtějí bull psa kvůli image nebo kdo si myslí, že mají zkušenosti. Ne, hledáme opravdu bullího člověka, co zná jejich povahu, jejich uvažování a rozumí jim. A hlavně je má rád, protože ví, jak moc jsou výjimeční.
Druhé psy rád nemá, ani velké a už vůbec ne malé, kočky vůbec. Jinak miluje gauč a chlapy, ženy mu nevadí, ale prostě k chlapovi má bližší vztah. Sní cokoliv, je to taková popelnice, ale dražší a lepší granule mu moc nejedou. Ty snědl jenom, když tam byly rozdrobené piškoty. Zbožňuje procházky a miluje opalování se a vyvalování na sluníčku. Kdysi prodělal infekční onemocnění, bolestí si ukousl penis (ano, opravdu to je možné), dnes tam má vývod, ale funguje naprosto bez problémů a nic nejde poznat. Žádné následky to nezanechalo, nic se dál veterinárně řešit nemusí. Kdyby to člověk nevěděl, tak to ani nepozná. Čurá normálně. Hygienické návyky má, žil v bytě.
Brit má šest let, váží 32kg. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, čipovaný.
Na svůj nový domov čeká zavřený na klinice v kotci (protože bohužel pro něho nemáme žádné pěstouny).

Kdo by mu chtěl nabídnout nový domov, prosím pište SMS na 731 089 709 nebo si hned požádejte o adopční dotazník na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adopční poplatek 2000 Kč.

Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat