QUEEN

queen

Queen je roční kříženec bull plemene, větší, krásný pes, který hledá tu nejzodpovědnější a nejvhodnější rodinu.
Je to úžasný a přátelský kluk, miluje všechny lidi a ke psům je zcela nekonfliktní, je zvyklý žít ve smečce a užívá si dovádění s ostatními. Je zvyklý i na vychované rozumné děti, nikdy nikomu neublížil. Jeho Bůh je člověk a s ním půjde na kraj světa, je to velký mazel a miláček, ovládá základní poslušnost a především je to velice energický a akční pes, který potřebuje hodně vyžití, aby se dokázal unavit a vypnul. Všechno ho zajímá, má spoustu elánu k jakékoli činnosti, hodí se na psí sporty, běhání u kola, či cokoli, kde bude v pohybu.
Rád by doma i psího parťáka, nebo kámošku na dovádění, ale díky jeho neutuchající energii, jeho tempo málokterý pes vydrží. Potřebuje spoustu pozornosti a času svého člověka, tudíž pokud by měl psího parťáka, musel by majitel rozdělit pozornost mezi oba dva.
Queen měl zpočátku problém se separační úzkostí, postupně se však naučil na velkou klec, kterou bere jako své místo, kde dokáže odpočívat, i strávit dobu samoty. Pokud zůstane sám v bytě, nudí se, je ve stresu a devastuje. Ideální by bylo, kdyby měl možnost být stále s někým doma, nebo cestovat se svým pánem, zvládá skvěle auto i MHD.
Je to hodný, citlivý pes, bez jakékoli známky agrese ke komukoli, 100% čistotný a oddaný svému člověku, kterého bude následovat vždy nadšeně a rád.
Pro Queena hledáme velmi zodpovědnou rodinu, jistotu trvalého zázemí, majitele, kteří na něj budou mít opravdu mnoho času a dokážou jeho energii a elán využít naplno. Musí se s ním neustále pracovat a zaměstnávat ho, upevnit mu jasný režim a chod domácnosti, naučit ho odpočívat a vypnout.

Queen je zdravý, odblešený, odčervený, kompletně očkovaný, čipovaný, bude kastrovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Návštěva možná po dohodě v dočasné péči v Praze západ. Info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel : 602 259 705.

Dočasky De De z. s.