DAIMON


daimon   daimon2

Daimon je 7 letý kříženec staforda, narozen cca 2013.
Velký krásný pes, zpočátku nevšímavý, ke svým přátelský, z jeho chování je jasné že jeho minulost nebyla úplně růžová, nevíme co a jak se stalo ale cestu k člověku si hledá dlouho. V cizím prostředí je bezproblémový, do jedné domácnosti spíše k muži - na ženu si zvykne ale občas mu dělají problém, zcela nevhodný k dětem. Vhodný do bytu i na zahradu, velice dobře hlídá své území, fenky si vybírá, samce je schopný pod zkušenou rukou ignorovat. Ostatní domácí zvířata nevíme, poslušný. Pokud na něj někdo zatlačí tak dokáže vyjet.

Telefon do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)

>>>VIDEO<<<

Info od venčitelky Verči: "Daimon je zpočátku k lidem nedůvěřivý, ale po chvíli kdy zjistí že mu nic nehrozí si přijde i pro pohlazení a začne svami komunikovat. Jeho minulost nebyla nejspíš vůbec růžová a tak je prostě opatrnější. Ke svým lidem je pak dobrý společník. Daimon je určitě pro zkušené majitele, kteří s ním budou umět pracovat na jeho důvěře k člověku. Bude s ním pracovat postupně a bez nějakého nátlaku. Pokud se na něj zatlačí je schopný se ohnat a kousnout. Daimon zbožňuje muže. Tudíž by byl vhodný spíše k muži, nebo do stabilního páru. Některé ženy se mu nelíbí a tak musí mít pouze jednu aby si na ni zvykli a přijal ji za svoji. Je vhodný pouze do jedné stabilní domácnosti bez dětí. K těm bohužel Daimon není vhodný.
Daimon si feny vybírá a psy pod zkušenou rukou zvládá tolerovat, jak se chová k jiným zvířatům bohužel nevíme. Daimon je vhodný do baráčku se zahradou ale i do bytu. Své území si umí velmi dobře ohlídat. Daimon je energetický pes určitě by uvítal aktivní páníčky se kterými by mohl podnikat výlety, sporty a pořádně se vyřadit. S Daimonem přes pamlsky (je to neskutečný žrout) se dá krásně pracovat. Je poslušný a za pamlsek udělá vesměs cokoliv a ještě u toho stihne být dost ukecaný."

Útulek Bouchalka

diamon   daimon   daimon2

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.