AMOR


amorek   amorek2

27.10.2022. Amor, 8 měsíců starý kříženec pitbula a staforda, momentálně s 22kg. Co vše prožil nevíme, ale stav, s kterým k nám přišel dobrý nebyl. Amor se dal ale dokupy, už má za sebou všechny vyšetření a těší se na nový domov. Amorek je pan úžasňák, ale mentalitou je ještě takové mimino. S ničím nemá problém, se všemi je kamarád, ať jsou to psi a nebo lidi. Nevadí mu ruch města, davy lidí ani psů. S manipulací nemá problém. Se svojí dočaskářkou se začíná učit základní poslušnost a respektováni pravidel. V domácnosti bydlí s dalšími psy, dětmi a kočkami.

Amorek hledá ZODPOVĚDNÉ páníčky, kteří mají povědomí o bull plemenech a vědí, co obnáší takového psa vlastnit. Páníčky, kteří nezanedbají výchovu a budou se mu věnovat. Je to mladé aktivní zvíře do teď výchovou nepolíbené, kterému budete muset věnovat ještě spoustu času, než se vše neučí. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy, kde je podmínka KASTRACE, zaplacení adopčního poplatku 3500kc. Počítejte i s oboustrannou návštěvou. Nachází se v Třebíči.

Zájemci prosím pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , zašleme vám dotazník.

17.10.2022 jsme do péče přijali 7 měsíční štěně křížence údajně pitbula se stafordem. Tento "malý-velký" psí kluk k nám ale dojel v příšerném stavu. Podvyživený, po těle samá jizva, srst v příšerném stavu páchnoucí, viditelně kulhající na přední i zadní. Do toho nahmatané srůsty na kostech čelisti a žebra. Apatické zvíře, naprosto odevzdané osudu, v očích ale s nadějí a obrovskou láskou. Včera jsme absolvovali vyšetření na veterině ve Vícenicích, kde se mu udělali krve a testy na klíštěcí nemoci. Tam má naštěstí vše v pořádku. Rtg se mu bude moci udělat, až se dá trochu dokupy a bude moci podstoupit narkózu. Apetit má teda obrovský, jakékoli jídlo přímo vdechuje. Nabrat a dostat se do kondice pro něj jistě nebude nic těžkého. Od prvního dne se na nás a prostředí hrozně fixuje. Začlenil se mezi ostatní psy, ač se jich prvních pár minut bál, nyní se s nimi cítí dobře. Je to ještě takové mimino a už si toho musel tolik prožít. Přitom je to tak hodný pes. Amorek po zotavení bude hledat ten nejlepší domov!

Pokud by jste chtěli Amorkovi přispět na vyšetření, budeme opravdu vděční, množství zvířat stoupá a prostředků ubývá. Číslo transparentního účtu: 2400479371/2010

Kapka pro tlapky, z. s.