ROZÁRKA

rozarka   rozarka-new

Rozárka je asi 3 roky stará kříženka bulla. Rozárka je velmi aktivní, vhodná pro sport a sportovně založené lidi. S páníčky chodila běhat, v Praze na postroji, v přírodě na volno. Rozárka docházela na cvičák, vedený podle zásad pozitivní motivace.
Mimo stresové situace ovládá povely: přivolání, předsednutí, k noze, pravá, sedni, lehni, čekej, zůstaň, volno, kuk (oční kontakt), touch, čuchej, hop, dolů, místo, "ne" a další legrácky typu slalom apod. Miluje děti a chová se k nim velmi láskyplně. Nyní bydlí s batoletem.
Rozárka špatně reaguje (čti velmi štěká) na cizí lidi, zejména muže, v blízkosti jejího teritoria, tj. sousedy, lidi okolo domu apod. Je reaktivní na zvuky, neznámé objekty, celkově je to prostě pes stresař. Potřebuje důsledné, ale láskyplné vedení. (Její reakce jsou horší s paničkou než s páníčkem.) Umí jezdit MHD i autem. Kočky venku honí, ale nejde do konfliktu, neútočí. Když natrefila na kotě, tak ho olizovala. S kočkou nikdy nebydlela. Umí být sama doma. Je čistotná, nic neničí.
Byla dvakrát napadena cizí fenou a proto je třeba určitá obezřetnost při kontaktu. Má ale psí kamarády, i pár psích kamarádek. Může bydlet s vyrovnaným psím samcem.
Rozárka byla v jejím roce adoptována ze Slovenského útulku, neměla tedy vhodný start do života a socializaci.
Nyní se její majitelé stehují do Kanady kam Rozárka nemůže.
Proto naším prostřednictvím hledají, nový láskyplný domov.
Má silnější alergii na kuřecí maso. Žere Marp holistic, nejčastěji losos/ zvěřina. Je čipovaná, kastrovaná a očkovaná.
Váží cca 20 kg.
Hledáme domov ideálně v domečku se zahrádkou, s bydlením uvnitř. Nebo v bytě s málo patry na mimo velkoměsto.

Máte-li zájem Rozárku adoptovat napište si na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. o předadopční dotazník.
Podminkou adopce je předadopční kontrola u vás doma,
uhrazení adopčního poplatku 2.000,- Kč a podpis smlouvy.

Voříškov z. s.