LEO


leo   leo2

Evidenční číslo: 6690
Místo nálezu: Žatec
Rasa: nejspíše kříženec bull a pastevec
Věk/pohlaví: asi 3,5 roku starý, pes
Váha: při příjmu 30 kg
V kohoutku: cca 57 cm
Původní čip: ano
Povinná registrace: nenalezena
Kastrování: ne
Odblešení, odčervení: ano, útulkem
Očkování: vzteklina a DHPPi
Adopční poplatek: 400,-Kč

Leo je krásný, statný kříženec bull plemene, kterého se majitel vzdal a nyní může být nabízen k adopci. Leoušek miluje lidi a dle bývalého majitele i děti. Také se moc rád mazlí a hraje si s hračkami, kterých má v kotečku nespočet. Rád si také vyrazí na procházku a pročmuchavá okolí. Na vodítku chodí relativně dobře, ale umí i pěkně zatáhnout, a že má opravdu velkou sílu, s čímž je třeba počítat. Velké pejsky zatím moc nemusí, menších si nevšímá, ale nemá rád, když ho někdo vyštěkává a prudí. To se umí ozvat. Hygienu má perfektní, ale v kotci se nám začíná nudit a potřeboval by své doma. Bude potřebovat zkušeného páníčka, který si bude vědom i jeho síly. Dá se velice dobře učit a uvítá páníčka, který s ním bude dále pracovat.

Podmínky adopce najdete zde: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak Noví majitelé jsou pečlivě vybírání a pejsek nemusí být vydán i po splnění adopčních podmínek. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy).
www.utulek-jimlin.cz Pejsek je vždy čipovaný, očkovaný a odčervený. Foto: Lucie Zahradníčková Adopcí se rozumí poskytnutí DOŽIVOTNÍHO domova pro naše svěřence. Jako samozřejmost bereme, že potencionální osvojitel je seznámen s tím, co obnáší chov psa. Při adopci jste informováni o charakteru psa, který je nám znám z pobytu psa v útulku. Útulek požaduje, aby po čase v novém domově osvojitel informoval zprávou a případně fotografiemi o stavu psa v novém domově. Pokud tak osvojitel neučiní sám o své vůli, může být k tomu vyzván zaměstnancem či dobrovolníkem, popřípadě dojde k osobní návštěvě v místě držení osvojeného zvířete.

Volat je možné od 8 do 18:00 na tel: 604 451 258

Útulek Jimlín