LUKY


luky

Luky - cca roční pejsek, podvyživený, drápy přerostlé, milý k ostatním psům, opatrný. Dáme ho dokupy a budeme hledat nový domov(po uplynutí, zákonné lhůty).

Nalezen bez čipu, známky, ale s obojkem a vodítkem.
Hubený, s vystouplou páteří a žebry jako klávesy od piána, se nechal odchytit - se strachem a zároveň s kapkou naděje, že nebude bit.
Luky byl zřejmě zvyklý na surové zacházení minulého pána a nebo na svých toulkách potkal někoho podobného. Jak jinak si vysvětlit zlomený zub a oteklý čumák? Vypadá to na pořádnou ránu lopatou nebo holí.
Tenhle 14 kilový krasavec už se pár dní zotavuje v dočasné péči, nabírá na váze a jeho vděčnost nezná mezí. I když ho člověk zradil, stejně tu naši lidskou rasu miluje. K malé holčičce v rodině je opatrný a jemný. Se psy je v pohodě a hravý. Ale stejně si nejvíc užívá tepla domova, gauče a přítomnosti dočasné rodiny. Neustále se tulí a vyžaduje mazlení. Ale přes to všechno má v sobě jakousi obavu, kterou si nese z předchozího života.
Hledáme pro Lukyho zodpovědnou a laskavou rodinu, která se ho s láskou ujme a už nikdy ho neopustí. Luky si zaslouží krásný psí život, po tom všem, co od lidí zkusil. Potřebuje výchovu pozitivními metodami a pocit že je milovaným členem rodiny. Že je vítaný a chtěný.
Jeho váha, až bude v kondici bude něco málo přes 20 kg. Takže z něj bude střeďáček jako víno. Nebude nijak náročný.... běžná procházka, teplo domova a ruce které hladí. Tak tohle by si přál.

Kontakt: 602 733 981

1. plyšový útulek