RAFAELA


rafaela   rafaela2

Rafinka je fenka, která se k nám přitoulala, našli jsme i jejího majitele, ale kvůli nedostatku času se fenky vzdal, utíkala mu a z nudy ničila. Rafinka ale věděla, kam má jít.

Rafaelka je 7 měsíců stará kříženka staforda s labradorem. Je to neuvěřitelně milé stvoření, všechny má moc ráda, ať jsou to psi nebo lidi. Začíná se učit základní povely a celkem jí to jde. Je to ale nepopsaný list, musí se vše doučit. Je to celkem pohodářka, na svůj věk není žádný splašenec. Procházky si užívá, všechno jí zajímá. Miluje hry se psy, začíná si hrát i s hračkami. Je to takový dobrosrdečný milující tvor.

Rafinka hledá svoji novou rodinu klidně i s dětmi, kde ji budou milovat a bude mít své místo na gauči, který si velmi oblíbila. Rafinka ale i přes to, že je zlatíčko, potřebuje důsledné vedení, s čímž určitě nový majitel musí počítat. Potřebuje pokračovat ve výchově i socializaci, aby z ní byl špičkový pes.

Je očkovaná, čipovaná, odčervená a ošetřena proti vnějším parazitům. Podmínkou adopce je kastrace, momentálně hárá.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 3000kč. Nutná je i oboustranná návštěva. Nachází se u Třebíče.

Kontakt: 773 151 770

Kapka pro tlapky, z. s.