MÍRA 


mira

Pes
Kříženec pitbula
Evidenční číslo 2/18
Míra (6 let)

Druhý rok žije Míra za mřížemi. A věřte mi, že velmi trpí! Nutně potřebuje svého člověka a pozornost. V útulku má opravdu veškerou možnou péči, kterou můžeme zajistit, ale pro tohoto psa to jednoduše nestačí! Dokonce má svou obdivovatelku, která jej pravidelně bere na dlouhé procházky, ale v momentě, kdy se vrátí zpět do kotce, začne šílet a je až nepříčetný, neumí si odpočinout. Od nervů trpí zažívacími potížemi, hubne a vypadává mu srst. Nyní už je druhý měsíc umístěný v karanténě, kde je to pro něj méně stresující prostředí a dává se rychle do pořádku, jenže - NEMŮŽE BÝT V KARANTÉNĚ VĚČNĚ, moc prosím o pomoc za něj.

Míra má asi šest let a je to takový trošku samorost, na vodítku tahoun. Je čerstvě po kastraci, však jsme ji dělali pro jeho celkové zklidnění. Nechá se bez problémů ošetřovat a když má náladu, tak se i rád mazlí. Ostatní pejsky venku toleruje, hlavně větší feny, s těmi nemá žádný problém. Malé psy moc v oblibě nemá. Do rodiny ho doporučujeme jako jedináčka, popř. k velké fence. Není vhodný do rodiny s malými dětmi. Je to trochu tvrdohlavec, ale když nevidí v okolí nic extra zajímavého, tak zvládne i základní povely! To jeho "sedni" - jedna radost!

 

Cokoliv vás bude k Mírovi zajímat, ptejte se, prosím! Napište mi mail, odpovídám sice po nocích, ale VŽDY. Je možné zvážit i dočasnou péči, máme sice velký okruh "dočaskářů", kteří nám pomáhají i s dohledem nad vydanými psy, ale v současné době jsou prostě plní a Míra potřebuje nový domov AKUTNĚ!

 

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 519 340 531, 723 040 495

Útulek pro opuštěná zvířata Bulhary

Aktuální foto: 

mira