LOKI


loki   loki2

Jméno psa: Loki

Důvod nabídky psa: nezkušenost majitelů

Plemeno psa: kříženec staforda

Věk psa: podle veterináře 4

Kde se pes nachází: u majitele v dočasné péči (Hradec Králové)

Inzerent je majitelem psa: ano

Inzerent první majitel psa: ne (nalezen u silnice)

Původ psa (případě PP – původ psa): bez pp

Platný očkovací průkaz: ano

Složené zkoušky: žádné

Zdravotní stav: očkovaný, odčervený, kastrovaný, zdravý

Povaha psa: učenlivý, pracovitý, hravý, chytrý, energetický, temperamentní, reaktivní

Neduhy či nevhodné chování psa: když jsme doma, štěká a hlásí vše, co slyší na chodbě, kde má velice ochranitelský pud a hlídá. Reaktivní vůči zvířatům – je potřeba důsledná socializace před seznámením s ostatními psi, vyjíždí na koně, veverky, kočky... Ostražitý vůči zvláštním lidem. Loki váží okolo 25 kg a je vhodný k lidem co ho udrží.

Vhodné umístění psa: byt, zahrada se spaním uvnitř

Další informace o psu: Zvyklý na mytí tlapek po každé procházce, granulky žere až po svolení (kolem misky s žrádlem žádný problém), pro uvolnění emocí má svoji deku kterou rád kouše a hraje si sní, na páníčka čeká trpělivě celou pracovní dobu v posteli, nic v bytě neničí je velice čistotný, téměř žádné padání chlupů, umí velice dobře citově vydírat a přesně ví kdy si může říct o pamlsek :D, je velice hravý a energetický, vůči cizím lidem je ostražitý, ale jakmile dostane pamlsek nebo mu hodí míček je se všemi nejlepší kamarád, k malým dětem nevhodný (nevyzkoušeno), vhodný jako jedináček - nicméně byl v dočasné péči s fenkou bulla, kočkou i ježkem, za povely umí sedni, lehni, pac, mrtvý, otočku, štěkat, couvat, popros, místo, čekej, nech to, drž, pusť, k noze, ke mně....Miluje jízdu autem, zvyklý na klec. Tahá na postroji, vodítko je potřeba dopilovat, aktivity – aport, běh, skok přes překážku, plavání, věšení na pešku
Loki potřebuje vyrovnaného, zkušeného pána s pevnou, ale laskavou rukou a vedením, a hlavně s přirozenou autoritou. Je na něm vidět, že se mu v minulosti nikdo moc nevěnoval a vše co umí, se naučil v dočasné péči. Na psi reaguje přehnaně, protože ho nikdo nenaučil s nimi komunikovat, chce to trpělivost. První, co takového psa napadne je útěk, nebo útok, s tím je nutné počítat a přistupovat k tomu se zodpovědností. Nabízíme i kontakt na trenérku, která nám sním pomáhá pracovat a má ho přečteného.


Kontakt: 606 175 317