SIMONKA


simonka   simonka2

" Narodila jsem se jako Bohemia Simona - American Bully, dne 15.11. 2019 a dosud jsem kolovala jak horký brambor a vystřídala jsem už 4 majitele. Jak už to tak bývá, jsem jedním ze štěňat namnoženého líbivého plemene, jistě jsem byla kouzelná holčička jako štěnátko, ale protože všichni mí majitelé byli zcela nevhodní, stojím tu a doufám, že snad tentokrát najdu stabilní, zodpovědné páníčky a trvalý domov už napořád.

Jsem teď u tety, která se o mě plánovala postarat už nastálo, bohužel nevyjdu s ostatním domácími fenkami, tudíž musím hledat páníčky, kde budu spíše jedináček.

Jsou mi 4 roky, jsem podsaditá, nasvalená, 27 kilová fešanda, s úžasnou, veselou a milující povahou. Jsem aktivní, hravá, temperamentní, nadšená z každé společnosti a pozornosti lidí. Doma se ráda vyvaluju a lenoším v peřinách, venku jsem správné akční torpédo, co potřebuje makat a rozhodně i dostatek pohybu a vyžití. Teta mě naučila základní povely, jsem velice šikovná a učenlivá holka, i přesto, že trochu hůře slyším.

Hledám zodpovědné, trvalé a milující páníčky, se zkušeností s bull plemeny, ráda bych už zakotvila natrvalo u stabilní rodinky, která mě zahrne láskou a zároveň se mnou bude i nadále pracovat. Vaše Simonka."

Simonka je další z opuštěných Bull krasavic, kterých všude čeká stovky na ty správné lidi. Díky neustálému množení atraktivních plemen, i ona jako American Bully nenašla od štěněte štěstí, naopak kolovala po různých individuích a nezodpovědných majitelích, nyní se nachází v dočasné rodině, kde ale bohužel nemůže zůstat dlouho, kvůli vzniklým sporům s domácími fenami.

Simča je 4 letá, 27 kilo vážící Bull princezna, s věčně rozesmátým ksichtíkem, miluje lidi, i přesto, že byla jimi mnohokrát zklamaná. Zažila život doma v teple a na gauči, stejně jako byla jednu dobu i uvazovaná v garáži, kde nějakou dobu přežívala.

Je to velmi hodná, fena, je hodně aktivní a hravá, stále veselá, s nadšením dovádí a učí se nové dovednosti, i když je zřejmě od narození mírně nahluchlá, nijak jí to neomezuje. Se psy si ráda hraje, jednu dobu bývala v psím hotelu, kde se všemi vycházela bez problémů, ale pokud je v domácnosti trvale s dalšími psy, začne být dominantní a ostatní usurpovat, proto by měla být v novém domově jedináčkem, nebo bydlet s vyrovnaným, pohodovým psem, po vedením zkušených páníčků.
Venku je moc ráda, je akční, s elánem do sportů a pohybu veškerého druhu. Jistě by se hodila na bull sporty, kde by svůj temperament využila.

Jistě potřebuje majitele se zkušeností s bull plemeny, kteří jí dají, kromě lásky a stabilního zázemí, také jasná pravidla, neměnné hranice a řád.
Její majitel by měl mít přirozený respekt a autoritu, ideálně dostatek času a vůle se jí věnovat. Nezdarů již zažila mnoho, proto hledáme skutečně jen vážné a zodpovědné zájemce, kteří se o ní trvale dokáží postarat.

Doma je nerada sama, proto se nehodí do bytu, kde by celý den zůstávala. Je velmi společenská, na svého majitele se fixuje a vyžaduje jeho společnost a pozornost. Je to velký mazel, má páru, takže s výhodou budou fyzicky zdatnější páníčci.

Simonka je odčervená, čipovaná, očkovaná, kastrovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po předkontrole v novém domově, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se u Berouna, kde je možné ji navštívit.

Info o vás a podmínkách pro Simču piště na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel 602 259 705

Dočasky De De z. s.