DINA


dina   dina2

Dinušky životní příběh: Nejprve si ji adoptovala drogově závislá žena z plzeňského útulku s tím, že bude prodávat štěňata, jenže ještě než s tím začala, šoupla ji k jedné své známé, aby jí fenku na chvíli pohlídala a už to bude skoro rok. Paní Dinušku miluje, jenže má vážné zdravotní komplikace.

Dinuška je krásná, něžná, dokonalá společnice, která na vás hned od začátku zapůsobí jako dokonalá dáma.
Tato holčička ve vás nechává tolik tepla, tolik klidu - těžko se od ní odchází. Je vyrovnaná, mírumilovná - štěkne vám na pozdrav, olízne až to mlaskne a maximálně vám pošlape boty. K druhému psovi spíše ne. Děti ji nevadí, je taková salámistka, ale že by o ně zas tak stála, to spíše ne. Má hygienické návyky. V době samoty nic neničí a nedemoluje. Hodí se do bytu i do domku se zahradou - pouze do tepla, do postele. Je na to zvyklá. Není příliš aktivní, proto by se hodila i někomu, kdo je čerstvě v důchodu a rád by si to užil s psím parťákem. Při delší procházce kulhá na zadní nohu. Schody jí dělají problém.

Není v útulku, jedná se o externí inzerci.
S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkována kombinovanou vakcínou, odčervena,načipovaná, kloubní výživa Alavis)

Máte o Dinu zájem? Neváhejte a kontaktujte mě: Gabriela Jägerová : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

čerpáno ZDE

dinapl1   dina2-tach   dina-tach