TRIP


trip   trip2

Pes

3 roky

Kříženec staforda (váha 27 kg)

28.8.2022 předán po výzvě PČR, majitel je ve vazbě.

Když dosáhneš cíle a světla ti zhasnou. Pak v jediné chvíli, ztratil si píli, nechceš jít dál... Tak stojíš ve frontě na sny...Seznamte se se smíškem ve svalnatém těle. Se smíškem, který vás nebude chtít pustit, když se rozhodnete jít domů. Se smíškem, co své srdce ale nedá jen tak někomu. Rozumí totiž pravému učení milovat. Chcete to naučit?
Prohlédněte si jeho neuvěřitelně krásnou postavu, ksichtík a ty oči. To je tak nádherný pes. A ta povaha!
Je to moc hodný, umazlený kluk. Co s vámi rád vyjde na procházku, rád s vámi vyběhne na pole, na druhou stranu se k vám rád přitiskne a pozoruje vás, když pijete kávu. A vy tak silně cítíte, jak vás v ten daný okamžik pozoruje. Proč? Protože přítomnost člověka je pro něj vším a vzhlíží k vám jako k bohu.
Trip je silný, svalnatý pes, který je na procházce dobře zvladatelný, přesto je ho kus a při setkání se psem, kočkou, zvěří.... umí svoji sílu ukázat.
Nemá rád žádná jiná zvířata.
Hodí se pouze do bytu. V době samoty nic neničí, neštěká, na byt je zvyklý. Je hodný a klidný. Je to útěkář, proto musí být vždy na vodítku. Ze zahrady uteče a je jedno, jestli máte 3,5m plot. Zvládne k útěku vše, co se vám zdá, že zvládnout nemůže. Hledáme pro něj mladé, aktivní pány, bez malých dětí, protože o ně nestojí. Je fixovaný na muže, které miluje - je mu jedno, jak vypadáte, ale je to lidský/chlapský miláček.
Vhodný i na psí sporty a turistiku, pro žádné pecivály - je to přece jen teriér.

Pokud máte o Tripa zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
S adopčním poplatkem 2.500,- (kompletní očkování, odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný, vykastrovaný)

Útulek Šmudlina - Tachov