LILY


lily   lily2

26.9.2022 nám bylo doručeno rozhodnutí o odebrání Lily majiteli, takže může hledat nový domov. Mezitím se u nás uklidnila, trošku vykrmila, je odčervená, vakcinovaná, bez zdravotních obtíží. Lila je pětiletá, milá holka, vhodná k aktivní rodině. Nemá problém s odrostlými dětmi, nic neničí, s jinými zvířaty, s ohledem na plemeno, nevychází vždy nejlépe a doporučujeme ji jako jedináčka.

15.8.2022 jsme za účasti Policie ČR a zástupců města Lišov asistovali úředníkům z ORP a KVS při odebírání psa chovaného v nevhodných podmínkách. Všem zúčastněným děkujeme za rychlou a perfektní spolupráci.

Jedná se o asi pětiletou fenu křížence amerického stafordšírského teriéra, která byla uzamčena v malé místnosti objektu garáže. Vzhledem ke vzrostlým kopřivám přede dveřmi je zřejmé, že dovnitř nikdo delší dobu nevstupoval, stav místnosti pro chov zvířete není třeba komentovat. Fena překvapivě vizuálně nevypadala nejhůře, po vyvedení z místnosti se ale okamžitě vrhla k vyschlé louži, kde olizovala bahno, první dny také její trus obsahoval převážně jen kusy molitanu. Měla přerostlé drápy, neuvěřitelně zapáchala.

Kontakt: tel. 777 214 680 (8:00 až 20:00)

Animal Rescue (České Budějovice)