BRIT

brit   brit2

Brit je pětiletý nádherný, opravdu luxusní žíhaný staford. Sice z něho jde při prvním setkání strach, respekt budí už jen svým vzhledem, přece jenom má 32kg, ale je to mazel. Je moc hodný, mírný a klidný. Doslova psí flegmatik. Lidi miluje, ale když vás vidí, tak nezačne hned jančit a skákat a olizovat vás, to ne, je to opravdu pan pes, bere to tak nějak s klidem a nadhledem. Sice vás má rád, rád vás vidí, ale nevidí důvod, proč by měl hned vyšilovat. Na procházkách táhne, ale venku je moc rád, i když toho pohybu poslední dobou moc neměl. Venku ho všechno zajímá, hlavně procházky v přírodě, z těch je úplně unešený. Všechno si pozorně prohlíží, všechno si v klidu očuchává. Je to ideální psí parťák, ale jen pro zkušené bull lidi. Není pro lidi, co chtějí bull psa kvůli image nebo kdo si myslí, že mají zkušenosti. Ne, hledáme opravdu bullího člověka, co zná jejich povahu, jejich uvažování a rozumí jim.
Brit psy za plotem neřeší, nevšímá si jich, ale jak reaguje s ostatními psy při setkání, to nevíme. Jistě víme jen to, že opravdu nemá rád malé psy, tak k nim raději vůbec ne. Kočky netušíme, nemáme ani jak vyzkoušet. Kdysi prodělal infekční onemocnění, bolestí si ukousl penis (ano, opravdu to je možné), dnes tam má vývod, ale funguje naprosto bez problémů a nic nejde poznat. Žádné následky to nezanechalo, nic se dál veterinárně řešit nemusí. Kdyby to člověk nevěděl, tak to ani nepozná. Čurá normálně. Hygienické návyky má, žil v bytě.
Brit má pět let, váží 32kg. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, čipovaný.
Na svůj nový domov čeká zavřený na klinice v kotci (protože bohužel pro něho nemáme žádné pěstouny).

Kdo by mu chtěl nabídnout nový domov, prosím pište SMS na 731 089 709 nebo si hned požádejte o adopční dotazník na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adopční poplatek 2000 Kč.
Brit čeká v Opavě.

Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat