MAX


max-smud   max2-smud

VALENTÝNSKÝ MAX
pes
2 roky
kříženec bulla (váha cca 23 - 25kg)

Dovolte, abych vám představila mladíka, který mě neuvěřitelně chytil za srdce - Valentýnský Max. Proč Valentýnský? Protože se pan Láskorád narodil přesně na Valentýna.
Krásný, mladý, hodný, umazlený kluk hledá aktivní rodinu, která zaměstná jeho chytrou hlavu, aktivní nádherné tělo a zahrne ho polibky na jeho drštičku. Miluje všechny lidi, i ty cizí. K malým dětem se nehodí, protože je to tank. Nejlépe jako pes jedináček. Zvyklý na pobyt doma v teple. Lepší rodinný domek se zahradou, než byt - to kdyby štěkal v době nepřítomnosti (což nevíme).
Už vidím ty hory, které s vámi prochodí. Louky, které s vámi proběhá. Těch polibků, co rozdá a tiše žárlím.
Kdo váhá, tak ostrouhá, protože taková dokonalá adopce se naskytne opravdu jen jednou za čas. Kdybych vybírala já, neváhám ani minutu.
Tak co s vámi dělá pohled na Valentýnského Maxe? Pokud cítíte lechtání v břiše, pocit k pláči a zároveň k smíchu - to je v pořádku, to je zamilování se. Tak v tom případě nám napište něco o sobě a jaký domov nabízíte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (pokud vám dva, tři, čtyři dny neodpovím, nebojte ozvu se - jen toho je třeba moc. Odpověděla bych i kdyby už novou rodinu měl. Děkuji za pochopení)

V útulku od března 2021.
S adopčním poplatkem 2.000,- (naočkovaný kombin. vakcínou, odčervený, odblešený, čipovaný)
Foto: Mi Chie

Útulek U Šmudliny Tachov