TORI

tori   tori2

"Torinka, 15 ti letá stafordka, byla zachráněná od majitele, který ji týral. Přijela podvyživená, s deformovaným končetinami, hůře chodila, bolela ji záda. Velmi rychle se dala do pořádku a dá se říct, že na svůj věk, je to velmi vitální, relativně zdravá a hlavně moc hodná holka. Miluje lidi, děti a nevadí jí vůbec žádná zvířata, vyjde se psy, kočkami, ostatními domácími zvířátky. Je milá a mazlivá, miluje gauč a většinu dne na něm prospí. respektuje svůj pelíšek, kde odpočívá, ráda jde na krátkou procházku, krásně chodí na vodítku, ale rozhodně uvítá zahrádku, aby měla možnost častějšího venčení.
Je skoro hluchá, ale krásně reaguje na gesta a povely rukou, poslouchá a vždy se drží člověka. Vidí docela dobře, obzvlášť, máte - li v ruce pamlsek, to se i rozběhne radostí. Tori je skvělá psí babička, potřebuje milující lidičky v domku se zahrádkou, klidně psí i kočičí kámoše, nevadí jí vůbec nikdo.
Je to čistá nezkažená duše, bez jakéhokoli negativa, jen občas se jí může stát nehoda, nemá li možnost se jít vyvenčit.
Tori je zdravá, čipovaná, odčervená, komplet očkovaná, krevní testy má v pořádku, není pravděpodobně kastrovaná a kastrovat ji už v tomto veku nebudeme, má zubní kámen, po léčbě ATB, dobře jí, má radost ze života a je zkrátka skvělá a úžasná.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a s garancí doživotní veterinární péče v Praze.

Návštěva možná po dohodě s Terezkou v dočasné péči ve Zdibech u Prahy, tel : 608 237 227. Info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo tel : 602 259 705

Dočasky De De z. s.