ROCKY


rocky-bou   rocky2-bou

Rocky je tři roky starý kříženec stafforda, kastrovaný. Je přátelský a divoký, hledá šikovného páníčka, který pracuje se psy pozitivní motivací. Základy má a rád se učí.

Je to hodný hafan, jen potřebuje nastavit pravidla a napravit pošlapané sebevědomí, aby se naučil být více v klidu a nebál se.

U Rockyho je to příběh jako každý druhý :(. Dostával povely přísně, nebyl řádně socializovaný a nikdo s ním správně nepracoval. Je tedy nyní trochu nejistý a nemá rád nátlak. Je hodný a má základy, ale bývá majetnický a nemá rád rázné povely a přístup, to se pak i ohradí vůči "zlosynovi", který na něj tlačí.

V útulku s ním problémy nejsou. Jenom to chce na něj klidně, pozitivně a pak je moc šikovný, byť trochu neotesaný.

Není socializovaný, zvyklý na jiná zvířata a občas se mu nelíbí jisté situace ani lidé. Potřebuje klidně poznávat nové věci, aby se nebál, byl si jistější a neměl potřebu zastrašovat neznámé.

Venku je se psy většinou kámoš, ale doma by to u něj nešlo. Musí se správně seznamovat s pejsky a socializovat.
Nehodí se k jiným zvířatům, které nezná, ani dětem či starým lidem.
Vhodný do bytu i na zahradu s přístupem do tepla.

Info od venčitelky: "Rocky je 3letý, kastrovaný pes, kříženec amstafa. Rocky je mazel, který si Vás bude hlídat. I přesto,že jsem ho měla na 10m stopovačce, tak pouze jednou využil celou její délku. Jinak si mě stále hlídal a byl co nejblíže mému kontaktu. Na Rockyho se musí pozitivně, velké plus jsou pamlsky se kterými jsme dnes zvládli pár nástrah, které se mu nelíbily. Rocky dostával v minulosti povely přísně a tvrdě. Je potřeba s ním nyní pracovat pozitivně, napravit mu sebevědomí. Některé věci jako je nátlak a přísné zacházení se mu nelíbí. Trošku dnes měl i problém s menší manipulací, která se týkala vymotání packy z vodítka. Ale za odměnu to zvládl. Nějaké základy povelů má a určitě se sním dá dále pracovat. Nebyl moc socializovaný a tak není vhodný k dětem, není na ně zvyklý, taktéž není zvyklý na jiná zvířata. Těch si moc nevšímal, ale na psy, které jsme potkali byl ostražitý. Pod zkušenou rukou by mohl psy tolerovat, ale do domácnosti pouze jako jedináček s přístupem do tepla."

>>>VIDEO<<<

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad, 273 43

Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 - 16:00).

rocky-new   rocky2-new

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.