KORA


kora new   kora2 new

Kora je 5 letá fenka staforda patrně, krásná, hodná, aktivní a veselá. Váží 22 kg, potřebuje malinko vykrmit, bydlela u pofidérních spoluobčanů a poslední týdny trávila v záchytném kotci. Je to mladá holka, plná elánu a chuti se učit novým věcem, zvyklá bydlet v bytě, gauč pochopila hned a své dočasné páníčky bezmezně miluje. Je čistotná, doma nic neničí, bude úžasná pro majitele, znalé plemeno a kteří s ní budou pracovat na dokonalé výchově. K dětem je hodná, doporučujeme samozřejmě spíš odrostlé a rozumné. Kočky by lovila, k nim nemůže.
S pejsky zatím neměla problém, ale jistě je třeba případného kamaráda nejdříve vyzkoušet. V dočasné péči se psem i fenkou v pohodě.
Kora je nádherná bytost toužící po lásce a pozornosti, bydlela by ráda v domě se zahradou nebo i v bytě s dostatkem vyžití a pohybu. Hodí se k mladým či přiměřeně starším lidem nebo rodině, kde se jí budou hodně věnovat a kde získá důvěru a lásku napořád.

Kora je v dočasné péči v Teplicích, Dočasky De De z.s., do adopce půjde kastrovaná, čipovaná, odčervená a očkovaná, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.
Info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 602 259 705

Dočasky DeDe z. s. 

kora3 new