HUGO


hugo new   hugo3 new

jméno psa: Hugo
evidenční číslo: 16 D
pohlaví: PES
plemeno pejska: Americký stafordšírský teriér x
značení psa: žádné
výška: 43 cm
váha: 21 kg
věk: 5 let
kastrace: nekastrován
povaha: hodný, trochu nejistý

Hugo se hezky rozkoukal a jeho strach pomalu ustupuje. Při očkování byl moc hodný a bude již moct vyrazit na procházku nebo i do nového domova, ke zkušeným majitelům.
Moc si oblíbil Barču a vypadá to, že fenečky bude mít rád. K jiným psům se příliš nehodí, byť na ně nereaguje primárně špatně, neví si rady s projevy jejich dominance. Tedy by druhý pes musel být hodně vyrovnaný a submisivní, aby to fungovalo. Podobné je to i u lidí. Pokud s ním komunikujete po dobrém a pozitivně, je vnímavý a snaží se. Pokud zkusíte nátlak, napodobí Vaše chování. Není útočný, ale varuje, když se mu situace nelíbí a je naštěstí velmi komunikativní.
Hugo potřebuje správnou socializaci a vhodné vedení - pozitivní, rozumné, důsledné, ale rozhodně žádný nátlak a hrubé zacházení.
Není vhodný k dětem, ani pro začátečníky. Pokud se leknete při malém zavrčení, lekne se taky. Pokud budete klidní a budete vědět co děláte, ocení silného vůdce a bude Vás následovat až na kraj světa. Nebudete se s ním muset bát, Vaši zahrádku před vetřelci ohlídá.
Pro bližší informace volejte přímo do útulku (tel.: 773 791 322).


Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.


Útulek Tábor

hugo2 new