AMIGO


amigo-new   amigo2-nw

Amigo je cca 11 let starý americký buldok. Je to velmi dominantní a na cizí lidi velmi agresivní pes. Zvláště na neznámé muže se chová velmi agresivně. Na ženu si zvykne mnohem rychleji a je schopen ji i akceptovat. Amigo do útulku přišel s odřeninou na čumáku od náhubku. Pomalu se mu to hojí. Amig je vhodný pouze k někomu s dobře zabezpečeným pozemkem na hlídání, v kterém jistě nezklkame. Pouze ke zkušeným pejskařům, kteří si s ním poradí-nutno prokázat. Vlastnit takového psa je v jednom případě velmi zavazující a majitel musí zabránit pokousání dalších osob. Musí to být člověk velmi zodpovědný, silný, přirozeně dominantní a hlavně musí mít zkušenosti a vědět do čeho pořízením takového psa jde. Amigo ozhodně nebude vydán k ostatním zvířatům a k dětem. Byli bychom moc rádi, kdyby se nám ozval někdo, kdo se psům věnuje a je schopen zařídit Amigovi převýchovu. Amigo je nádherný pes a i když to není zrovna andílek i on si zaslouží milující domov.

Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko.

Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel., 732248960

amigo1   amigo2