RUPI


rupi-new   rupi2-new

Základní údaje
Velikost: střední
Plemeno: americký staford. teriér
Stáří: narozen 2010
Pohlaví: pes
Čip: ano
V útulku od: 22.7.2019

Tento starší americký stafordšírský teriér (9-10 let) byl dovezen z Jalubí, že se zde delší dobu potuloval. Je pohublý, kulhá na zadní nohu. Je čipovaný, ale čip není registrován. Ale je možné, že se ho spíše někdo úmyslně zbavil, jelikož pes byl v minulosti inzerován.

Rupi nám bohužel zůstal na útulku a vůbec se mu tady nelíbí. Je to moc hodný pes, který člověka už z dálky z kotce vítá, ale v momentě, když zjistí, že nejde za ním, je z toho velice smutný. Doufáme, že si ho někdo vezme na dožití, aby nezůstal v útulku.

20.8.2019 – Za tu dobu, co je Rupi na útulku, hodně zhubl. Samozřejmě velkou roli hraje stres, ale raději jsme mu nechali udělat kompletní rozbor krve. Hodnoty jaterních hormonů jsou zvýšené, tudíž dostává granule jaterní diety a k tomu ještě vitamíny na podporu jater (Liver).

Telefon: 577 244 444

Útulek Zlín

rupi

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.