ARGO


argocho1   argocho2   argocho3

Argo je krásný 10 let starý pitbul. K cizím lidem je ostražitý a nedůvěřivý, ale když je mu nabídnut pamlsek, je z něho za chvilku ten nejlepší kamarád. Do útulku přišel velmi hubený a zřejmě byl v minulosti týrán. Potřebuje zkušeného, láskyplného majitele, aby zapomněl na svoji né zrovna nejlepší minulost.
Během pár dní v útulku úplně pookřál a začíná si konečně užívat života. Do útulku se dostal poté, co ho jeho nezodpovědní až krutí majitelé uvázali v noci na opuštěném místě na konci města. Argo není vhodný k dětem a k jiným zvířatům. Vhodný do bytu nebo k domku se spaním v teple.
Moc se za Arga přimlouváme a prosíme o co největší sdílení, opravdu je to v jádru úžasný pejsek, který by za své lidi dýchal a moc si přeje najít co nejdříve novou rodinku. Argo si to opravdu zaslouží. Vaše kliknutí, které Vám zabere 1 sekundu může pomoci Argovi ke splnění jeho největšího a jediného snu - NOVÉHO DOMOVA.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel., 732248960

Arga najdete v Psím útulku Chomutov.