GALA


gala   gala2

GALA
- fenka, 2 roky, kříženec stafbull teriéra (váha 22 kg)

Nejúžasnější plyšová kráska hodící se doprostřed postele... Kolegové hrdě říkají: "Kdo adoptuje Galu, ten to vyhrál!" Jde o mladou, uličnickou slečinku, která je neuvěřitelně chytrá, vnímavá, učenlivá, kontaktní a mazlivá. Nejvíce miluje, když jí začnete drbat za ušima, přes krk, na záda až na zadek....je to pro ni hotová extáze. Nejen, že je sladká k pomazlení, ale také její dušička je jako naprostá cukrová vata.

Pokud máte o adopci zájem, napište o sobě něco na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Gala potřebuje rodinu, která ji zahrne láskou, pozorností, bude ji věnovat veškeré volné chvilky. Ráda odpočívá, sluní se, má přehled o tom, co se děje venku, proto by se hodila do domečku se zahrádkou. Je zvyklá na spaní v teplíčku, na měkkém polštáři. Její srst neumožňuje trvalý pobyt venku. V době samoty kňučí, ale nic neničí, občas štěká, proto bude dům lepší než byt. Miluje procházky, toulky přírodou, brouzdání trávou. V autě se jí dělá špatně, ale jde o trénink. Hodí se i do rodiny k vetším dětem. Jak se snese s ostatními psy nevíme, nemáme možnost vyzkoušet. Kočky nesnese. Pro aktivní rodinu se srdíčkem na dlani. !!!Kastrace bude provedena na klinice v Tachově - uhradí útulek. Nemůžeme už dále čekat s adopcí - Gala si toužebně přeje mít už své DOMA.

S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervená, odblešená, bude kastrovaná)

Psí útulek U Šmudliny Tachov
Gabriela Jägerová
KONTAKT POUZE PŘES MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
č.ú.: 194 210 638/0600
Foto: Mi Chie