ZORO

zoro

ZORO
Evidenční číslo: 6491
Místo nálezu: Chožov, Mnichovský Týnec
Rasa: nejspíše kříženec bull
Věk/pohlaví: asi 8-10 měsíců starý, pes
Váha: při příjmu 38 kg
V kohoutku: cca 66 cm
Původní čip: ano, Registrace: nenalezena
Kastrování: ne
Odblešení, odčervení: ano útulkem, Očkování: Vzteklina útulkem

Informace: Zoro byl nalezen plný klíšťat a měl podrážděné slabiny, zpočátku pobytu byl k cizím lidem nedůvěřivý. Zoro je odhadem ještě štěně, kdy nám není známa jaká bude jeho skutečná velikost v dospělosti. Zoro je veselý, statný a velmi akční psí kluk, který uvítá, když budoucí páníček bude mít zkušenosti se psy, projde s ním výcvikem, dožene s ním socializaci, bude se s ním věnovat psím sportům a především ho zahrne láskou a už nikdy ho neopustí. Na vodítku chodí dobře, umí však pořádně zatáhnout, z povelů umí za mlsku sedni, lehni, z triků umí dávat pac. Za dobrotu je velmi pozorný a snaží se povely plnit, i když je ještě občas poplete. Pokud zvažujete rozšířit vaši stávající smečku právě o Zora, doražte do útulku i se stávajícím psem či fenou.
Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků". Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou.

Pro osvojení pejska si pozorně přečtěte podmínky adopce na našich webových stránkách: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak.

Poplatek za adopci je 400,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás.

Volejte od 8 do 18:00 na tel.: 604451258

Útulek Jimlín