ARGO


argo-smu   argo2-smu

ARGO
pes
10 let
kříženec bulla

Seznamte se se smíškem v křehoučkém těle. Se smíškem, který vás nebude chtít pustit, když se rozhodnete jít domů. Se smíškem, co své srdce ale nedá jen tak někomu. Rozumí totiž pravému učení milovat. Chcete to naučit?
Prohlédněte si jeho neuvěřitelně krásnou postavu, ksichtík a ty oči. To je tak nádherný pes. A ta povaha!
Je to moc hodný, umazlený kluk. Co s vámi rád vyjde na procházku, rád s vámi vyběhne na pole, na druhou stranu se k vám rád přitiskne a pozoruje vás, když pijete kávu. A vy tak silně cítíte, jak vás v ten daný okamžik pozoruje. Proč? Protože přítomnost člověka je pro něj vším a vzhlíží k vám jako k bohu.
Nemá žádné dominantní projevy, jen u krmení v přítomnosti druhého psa. Jde o mírumilovného kluka.
Miluje všechny lidi a velké děti.
Jak se snese s ostatními psy? Nemá se psy problém, ale přesto doporučujeme jako psa jedináčka nebo k vykastrované, vyrovnané fence. Jen pozor u jídla.
Hodí se spíše do domu se zahradou, se spaním uvnitř, v teple. Žádný kotec a bouda. Do bytu nevhodný, nemá rád samotu. Ale s dočasnou paničkou Eliškou na všem pracují a už mu není tak smutno, když jde do práce.
Arga dostala do dočasné péče Eliška po dlouhých měsících usilovného boje s bývalými majiteli. Kteří ho měli zavřeného v chatrči plné odpadků v zahrádkářské kolonii. Tahanice s úřady a majiteli nevedly k žádné změně. O případ se zajímala i televize - výsledek nula. Až ho jeden den našla Eliška na kost vyhublého, slabého, promáčeného na zahradě. Až když byl úplně na pokraji sil, tak se ho bývalí majitelé vzdali. Šílenou podvýživu už pomalu dohání, bolavé srdce už je plné lásky a duše lidem odpustila. Přestože se k němu chovali lidé strašně, ona na vše zapomněl.

Pokud máte o Arga zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V útulku od února 2021 (umístěn v dočasné péči).
S adopčním poplatkem 2.000,- (kompletní očkování, odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný, krevní rozbor má jako jura)
Foto: Mi Chie

Útulek U Šmudliny Tachov