LUCKY


lucky   lucky2

Lucky je čtyři roky starý pejsek amerického pitbulteriéra. Je to přátelský, vítací a hyperaktivní blázínek. Lidi nadevše miluje. Je vhodný i k dětem, ale je to samozřejmě velký pes s dostatkem síly. Tedy bude třeba dávat pozor, aby děti neporazil či nešvihl uvrtěným ocasem.
Je poslušný, ale potřebuje být utahaný, aby dobře spolupracoval. Jako správný bull má hodně energie a síly, kterou potřebuje správně využít. Miluje vodu, běhání a jakoukoliv hru.
Je to aktivní pes a není tedy vhodný ke straším lidem a bohužel ani jiným zvířatům. Reaguje již z dálky na všechna velmi negativně. Pokud by s nim zkušený majitel začal cvičit a socializovat, mohl by si časem zvyknout na feny či je alespoň ignorovat.
Je vhodný do bytu, ale zvykl by si i na dům s velmi dobře oplocenou zahradou.
Lucky byl v útulku odložen majiteli, kteří přecenili své síly. Lucky adoptovali z jiného útulku, ale nezvládli s tím správně pracovat a dát mu dostatek pohybu.

>>>VIDEO 1<<<   >>>VIDEO 2<<<

Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 - 16:00).

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad, 273 43

Info od venčitelky Verči: "Další krasavec kterého jsem vytáhla na procházku je 4 letý, kastrovaný, kříženec pitbula Lucky. Lucky je krásky mohutný pes plný energie. Je veselý, vítací, milující lidi, sport a balónek - za celou procházku balónek nepustil. Lucka má základy poslušnosti takže práce s ním je super. Je to docela tahoun takže většinu procházky táhnul. Ale není to nic co by se nedalo odnaučit. Velmi dobře reaguje na hračky i na jméno. S jinými zvířaty není úplně kamarád. Bohužel na ně reaguje už z dálky a to spíše tím způsobem že by se chtěl prát. Na procházce jsme ho měli společně ještě s jedním pejskem a toho po celou dobu ignoroval a nebyl ani žádný náznak toho, že by se sním chtěl prát. Takže pod zkušenou rukou a dobrým vedením by se mohl naučit psy ignorovat. Do domova by bylo, ale lepší aby šel jako jedináček. Lucky potřebuje aktivní páníčky, kteří s ním budou sportovat a brát ho na výlety. Určitě by byl i dobrý adept na bull sporty. Miluje vodu a mohl by v ní dovádět hodiny. Opravdu je to pes s neskutečnou energií.
Bydlení v bytě s dostatkem aktivit a unavením. Může i k domečku se zahradou a přístupem do tepla. Lucky byl do útulku odložen původními majiteli, kteří přecenili své síly. Adoptovaly ho z jiného útulku, ale nedokázali mu dát to co Lucky potřebuje. Lucky byl v rodině s dětmi je na ně zvyklí, tudíž může i do rodiny s dětmi, ale doporučuji spíše k dětem již větším. Kteří vědí jak se chovat ke zvířatům a umí psa respektovat."

lucky   lucky3   lucky2