ÁRON

aron2-eni   aron-dec

Aktuálně: Aron je bohužel zpět v útulku. Aron byl po příchodu do nového domova sice milován, prošel výcvikem, ale bohužel i hodně rozmazlován. Z dostupných informací víme jen toto: když ležel na gauči a byl rušen, dal najevo svou nelibost tím, že se prostě ohnal. Nerudný byl i když byl prý unavený. Vždy šlo o upozornění, ne o vážné pokousání. Z ohnání zůstal šrám na tváři a strach z něj u člena rodiny. Bohužel Aron putoval do útulku, jiná možnost nebyla.
Aron je vhodný k někomu, kdo ví, jak se chovat k těmto plemenům, umí nastavit pravidla a je autoritativní, ale spravedlivý šéf. Nedoporučujeme ho jako módní doplněk, nebo doplněk na zvýšení ega. Pouze do rodiny bez dětí!

Aron je 1,5 až 2 roky drobný kříženec pita či stafa. Dle dostupných informací si v životě prošel peklem, a z pekla byl díky lidem, kteří upozornili KVS na chov psů v nevhodných podmínkách vysvobozen. Aron byl umístěn v zařízení (azylu), který nebyl registrovaný a schválený SVS a byl provozován osobami bez odborné způsobilosti. Aron živořil v kotci, v zimě, vyhublý, klepal se zimou, hladový a apatický. S ním několik dalších psů. Ze stejného azylu pochází i Růženka se štěňaty, kterou jsme přivezli s Aronem. Pokud tomuhle někdo říká záchrana zvířat, nemáme slušného komentáře. Nemůžeme stoprocentně říci, proč to takhle je. Je to lenost, neznalost, neschopnost, vypočítavost, živnost z darů od lidí, kteří nevědí?

Nevíme, nechceme soudit, jen nechápeme.

Další info -> ZDE

Kontakt: 605 801 617

Útulek Děčín