ARON


aron de   aron2 de

"Odloučení od svého pána po 5ti letech jsem opravdu nečekal. Ale život jde dál a já jsem znovu na začátku něčeho, doufám, krásného a hlavně už trvalého. Když mě nechával v dočasce u tety, hlavou mi problesklo, jak mě jako 4 týdenní mimčo piplali na lahvičce, jak jsme si spokojeně vegetili v bytečku, i to, jak mi poslední měsíce pronajímal byt, abych nemusel do útulku. Bylo nám spolu skvěle, ale naše cesty se musely rozejít a já to respektuju. Jsem takový malý velký dítě, na pohled drsňák, ale duši mám čistou a nezkaženou. Teta říká, že jsem takovej velkej moula zakletej v těle bulla, vážím 42kilo, ale popravdě jsem spíš gaučovej mazánek, co víc vyrost a dostal tvář, co budí respekt. Doma jsem čistotný a vzorný, nic neničím, jsem zvyklý na procházky, na volno poslouchám, chodil jsem na obrany a ovládám základní poslušnost. Nejsem sice vrcholový sportovec, aporty a přetahovadla miluju. S pejsky po seznámení nemám problém, k fenám jsem gentleman a rád nějakou kámošku uvítám i doma.
Máte - li velké srdce, kam se vejdu i já, místo doma, kam složím svou mohutnou postavičku, chybí - li vám velká uslintaná, ale milující tlama, čeká tu na vás jeho hodné telátko, co právě přišlo o zázemí a svého milovaného pána. Váš Aron"

Aron je 5ti letý pitbull, po rodičích s PP, ale je mohutnější a větší. Je to překrásný a úžasný pes, majestátná bytost s dobráckou povahou, je zpočátku vykulený z nového prostředí a situací, ale chová se vždy mírumilovně, potřebuje si jen v klidu zvyknout. Je to pohodář, hravé štěně ve velkém těle, je přátelský a nekonfliktní, samozřejmě, pokud ho ostatní psi neatakují. Doma neštěká, neknourá, neničí věci, venku si užívá procházky, výlety, psů si nevšímá, přijde na zavolání. Výhodou pro něj bude bydlení v domě se zahradou, tendence utíkat nemá, ale může bydlet i v bytě, kde byl zvyklý. Uvítá společnost větší feny, zvládne po seznámení i psy. Nehodí se ke kočkám a malým hlodavcům. S dětmi nemá problém, ale vzhledem k jeho velikosti a neohrabanosti, by byl vhodnější jedině k dětem vetším a rozumným. Doma má rád svůj klid, ovládá gaučing, je to mazel XL a nejsou s ním žádné potíže. Pro Arona hledáme jistotu a spolehlivé majitele, milující a laskavé páníčky, ideálně znalé plemeno. Potřebuje vaši lásku, čas a pozornost, přilne k vám jako věrný a oddaný přítel a bude vás ctít do konce života. Hledáme pro něj zázemí stabilní a trvalé, zkrátka ideální rodinu, kde bude členem lidské smečky a najde svůj psí ráj.
Aron má od narození lehký srdeční šelest, u nás absolvoval kardiologické vyšetření, včetně Echa, srdce má nezvětšené, má normální parametry a do budoucna by se jeho stav neměl nijak zhoršovat. Léky nepotřebuje.

Aron je odčervený, čipovaný, očkovaný s vystaveným petpasem, kastrovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Umístěn v okolí Prahy, návštěva možná po dohodě s dočaskářkou na tel : 608 237 227
Info o sobě pište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo 602 259 705
Za fotečky velice děkujeme Zuzana Micková

Dočasky DeDe z. s.