JESSIE


jessie   jessie2

Jessie je sedmiletá akční Bull fešanda a váží 23 kg. Dostala se k nám od majitelů, kde žila s dalším psem, ale je to spíše rozený solista. Na procházkách některé pejsky vyštěkává, doma na ostatní žárlí a pána chce jen pro sebe, k fenám nevhodná, s vyrovnaným psím samcem, pod vedením zkušenějšího člověka, by to jistě zvládla. Bude milovat svého pána nebo paničku, kterým bude oddanou přítelkyní, miluje procházky a vyžití venku, umí základní povely.

Má ráda společnost člověka a je mazlivá. Pro Jessie bychom si přáli někoho, s kým by mohla trávit co nejvíce času na procházkách a výletech. Jessie potřebuje milujícího jednotlivce či rodinu, co ji už nikdy neopustí. Kde bude považována za právoplatného člena a bude zahrnuta láskou, kterou si bezpochyby zaslouží. K dětem je Jessie vhodná pouze k větším a rozumným.

Jessie je odblešená, očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po domluvě a návštěvě v novém domově, podpisu adopční smlouvy Dočasek DeDe a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Ústí nad Labem. Informace o Vás a vašich podmínkách pro Jessie pište prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na 602 259 705.

Dočasky De De z. s.