HELENKA


helenka   helenka2

srpen 2019
Helenka nyní hledá NOVOU RODINU. Určitě musí být v domečku, ke štěstí potřebuje zahrádku. V bytě pláče, zvlášť pokud je sama. A pokud není, neposedí, pořád prosí ven - na trávu..lehnout si..třeba do pampelišek . Dočasná rodina o ní napsala: "Zdravím, no Helenka je samo moc hodná fenka, trošku tvrdohlavá, ale strašně ráda se mazlí. Miluje společnost, povídání, je to taková pohodářka, na dlouhé procházky už se jí moc nechce. Neštěká, ostatní pejsci ji moc nezajímají, kočky ignoruje úplně, má ráda svůj klid. Bojí se hlasitých náhlých zvuků, křiku - má tendenci se schovávat. Na vodítku trošku tahá, ale dá se s tím pracovat s pamlsky - vůbec je to hodně mlsný pejsek.

únor 2017
Představujeme vám Helenku. Dostali jsme info o pejskovi, který byl celý od krve a uvázán na kabelu za hotelem Park In na rozhraní ulic Lechowiczova a Hornopolní. Nahlašovatelka byla tak úžasná, že po dohodě s námi si pejska nechala přes noc u sebe a ráno ho odvezla na kliniku Lískovka a nám se podařilo o Helence zjistit zajímavé informace.

Helenka se poprvé objevila v ostravském útulku v létě 2016.. Už tehdy se zjistilo, že má Helenka problém s alergiemi. V útulku se údajně léčila.. Adoptoval si ji údajně mladý pár 4.12.2016. Údajně byl tento pár poučen, že Helča potřebuje následnou léčbu.. A to je kámen úrazu..zřejmě tento mladý pár své "síly" přecenil.. čtvrtek 16.2.2017 noc - telefon :" fenka, zřejmě zbitá, protože je krvavá..uvázaná káblem ke stromu.. dál už to znáte, z fenečky je Neposedná tlapka a je momentálně v úžasné dočasné péči.

Helenka trpí nějakou kožní plísní a alergií. Na klinice byla vykoupaná ve speciálním šamponu, dostala a bude dostávat speciální hypoalergení krmivo. Helence se dělala různá vyšetření, její kožní nemoc není nakažlivá a přenosná. Jen pravděpodobně bude muset jíst speciální krmivo.

její léčba pomocí vakcíny, která se ji vyrábí přímo na míru, aby se snížila její alergie a Helenka si vybudovala nějaké obranné látky. K lidem je neskutečně mazlivá, ke psům a ostatním zvířatům prozatím nevíme, jen dle info z útulku je prý submisivní.

Zájemci o adopci, prosím pište pouze na email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Neposedné tlapky z.s.