HAKIM

hakim

Aktuálně: Hakim se nám po více jak roce vrátil z adopce, změnu prostředí špatně nese. Hledáme pro něj konečně trvalý domov, kde zůstane už na stálo. Akim ale potřebuje zkušené majitele, rozhodně ne k dětem. Hakim je zvyklý na život v bytě, ale jistě si zvykne i v domku se zahradou.

Původní info: Hakim je 4 letý kříženec staforda a rotvajlera. První týdny byl velmi stresovaný a vůbec s námi nespolupracoval. Nedokázal pochopit, co dělá v útulku a kde má svou rodinu. Dnes je vše ale jinak a z Hakima je miláček. Lidi, které zná má moc rád a užívá si každé pohlazení. Zná některé povely a moc hezky na ně reaguje, je na něm vidět, že velmi rád pracuje se svým člověkem. Hakim je vhodný k někomu se zkušenostmi, který se mu bude věnovat a zabezpečí mu dostatek pohybu a zaměstnání. Hledáme člověka, který má dostatek trpělivosti, zkušeností a zkrátka si poradí se silným psem. Ve správných rukách je Hakim opravdu úžasný společník. Hledáme pro něj ubytování uvnitř domu nebo v bytě, není to pes vhodný na celoživotní pobyt na zahradě, je prostě rodinný mazel. Potřebuje jen čas aby si na nové majitele zvykl, proto by bylo nejlepší, kdyby za ním jeho noví majitelé několikrát přišli a pomalu se s ním seznámili. Je nám jasné, že Hakim se nehodí ke každému, proto také budeme velmi pečlivě vybírat. Hakim hledá člověka, který ho pochopí, dá mu dostatek prostoru na to aby mohl začít opět někomu věřit, ale také jasně daná pravidla. Tento majitel na oplátku získá toho nejlepšího chlupatého kamaráda. Hakima raději nedoporučujeme k malým dětem a ani k jiným psům.

Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko.

Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel., 732248960