FRUTTI


frutti   frutti2

Rozkošný, statný, miloučký a mazlivý chlapeček - příroda mu nadělila jen to nejlepší. Nyní hledá rodinu s domečkem a zahrádkou, se spaním v teple. Do bytu asi úplně vhodný nebude, co by se na chodbě šustlo, to by dostatečně vyštěkal. Je ostražitý a má srdce obranáře. Kdyby se měl vtělit do člověka, měl by jistě dalekohled, čepici posazenou do čela a chytrolínský pohled. Důležitost by mohl rozdávat. Má rád všechny lidi - od písklat, po pěkné ženy a milé muže. V budoucnu středního vzrůstu. Máma mix staforda, táta neznámý. Jako pes jedináček nebo k vyrovnané, bezproblémové vykastrované feně. Doporučujeme výcvik - má úžasné nadání - umí sedni, na místo, štěkej. Podmínka adopce je kastrace v roce.

Kontakt pouze přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rovnou nám o sobě něco napište.
V útulku od února 2019.
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, přeočkovaný, čipovaný, odčerven, odblešen)
Poznámka ke zdravotnímu stavu: V léčení s demodexem, nová rodina dostane léky a doplňky stravy s sebou. Není závažné - doléčíte doma, není nakažlivé.

Psí útulek u Šmudliny

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.