PEGGY


peggy   peggy2

Peggy
věk : 5 let
vzrůst: střední - větší velikost ( 33 kg)...
nachází se Ústí nad Labem
Kontakt : 774642498, fb Lenka Krbcová
Snášenlivost: psi, fenky, děti

Peggy by měla být kříženec AST a Malorské dogy, pod spolek se dostala ve chvíli, kdy už se o ní její 3. majitel z vážných důvodu nemohl dále postarat. O její minulosti víme to, že měla projít rukama třech majitelů, kdy ti první dva nebyli dvakrát výhra, ani přez to všechno na lidi nezanevřela. V poslední rodině byly dvě děti, které milovala, svoji rodinu zbožňovala a byla na ni velmi fixovaná.
Peggy umí základní povely, na vodítku chodí krásně u nohy a hygienu zvládá na jedničku. Doma je vzorná, nic neničí a vydrží sama po dobu, kdy je člověk v práci. Peggy je naprosto nenáročná fenka, o které člověk doma téměř neví.
Z informací, které nám poskytl poslední majitel víme, že jí vadí opilí lidé, na které vrčí.
Peggy u své dočasné tety podstoupila vyšetření zadních nohou u ortopeda, ze kterého vyplynulo, že její obtížnější chůze není až tak vecí chirurgie, jako spíše to, že v minulosti neměla dostatek pohybu, nemá nohy správně nasvalené a její pohybový aparát se nevyvinul tak, jak by měl. Vzhledem k tomu, že v dočasné péči již trochu zhubla a začala pomalu nasvalovat, tak se její chůze i trochu zlepšila.
Pro Peggy hledáme stabilní domov, kde ji budou milovat, již ji nikdy neopusti.
Může jít do rodiny k dětem i jiným psům, nejlépe do domku se zahradou, kde bude mít přístup do domu a ke svým lidem.
Do nového domova půjde očkovaná, kastrovaná, cipovana, po podpisu adopční smlouvy a minimálně jedné návštěvě v dočasné péči.
Adopční poplatek činí 1500 Kč.

Pes nejvěrnější přítel, z. s.