BAK


bak   bak2

"Jako malé roztomilé štěňátko mě přinesl domů pán dětem jako sametové miminko labradora. No, vyrostlo ze mě trochu jiné stvoření a tak mě v půlroce zavřeli do kotce firmy, kde jsem byl sám a občas mě pustili ven nebo mi dali najíst. Labrador sice nejsem, určitě mám v sobě bulla a možná i rotvíka, ale to je všechno ve hvězdách. Každopádně jsem roční sametovej krasavec a vážím 29 kilo. Byl jsem jako ve snu, když mě odvedli od té doby trenujeme, učíme se, co jsem zameškal a je ze mě velkej nadšenej šikula, co má moc rád život. Jsem kus psa, ale mazlit se umím jako štěňátko pořád. Lidi miluju, zvládám povely a jsem čistotný, jen s pejsky se ještě učím seznamovat, mám je moc rád, jen nevím, jak začít. Máte - li rádi vetší hafany s velkou vysmátou tlamou, jeden tu na vás čeká, všechno spolu dožeme a dopilujem, když mi dáš - můj pane - své srdce a lásku, důvěru, řád a pravidla. Tvůj Bak"

Bak je kříženec bulla, je to nádherný, 1 rok starý kluk, střední velikosti, krásné černé barvy s hnědým žíháním. Majitel ho v 6 měsích zavřel do kotce u firmy, kde Bak přes půl roku čekal za zázrak. Je aktivní a temperamentní pes se spoustou energie, má rád lidi, je hodný, mazlivý, poslušný doma, zvládá povely a rychle se učí další. K lidem je přátelský a nekonfliktní, je to veselý mazlivý junior, má rád hračky, balonky, ke psům vzhledem k chybějící socializaci ve štěněcím věku, neví, jak se chovat a tak na vodítku při prvním kontaktu na cizí psy hudruje, ovšem v dočasce je se psem i s fenou, se kterými je kámoš a vychází s nimi bez problémů. Stejně tak vychází a hraje si se známými psy navolno, na zahradě, ale k cizím projevuje dominanci. Bak je doma vzorný, vydrží sám doma (běžně v dočasce 5 hod) nic neničí.
Hodil by se k aktivním majitelům, ideálně do domu se zahradou, kteří mají zkušenost s většími psy, přirozenou autoritu a budou pokračovat ve výchově a výcviku, který zvládá skvěle. Povely a úkoly ovládá s nadšením, pracuje rád, potřebuje zaměstnat fyzicky i psychicky. Jistě mu prospěje např. cvičák, bull sporty, nebo další aktivity. Tento krásný svalovec hledá vhodný a milující domov, bud jako jedináček nebo k nekonfliktní vyrovnané feně. Je šikovný a učenlivý a krásně dohnal v dočasce, co zameškal, jako štěně.
Bak je odčervený, čipovaný, očkovaný a kastrovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku

Dočasky De De z.s., Praha

info o vás pište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,
nebo tel : 602 259 705.

Návštěva možná po dohodě s Sergey Gorlov. Kontakt 774 186 076.
Za fotky moc děkujeme Gabi Lioneska Uhrová