RICKY


ricky   ricky2

Plemeno: kříženec bull plemene
Věk: 2-3 roky
Výška v kohoutku: 53 cm
Ricky je nalezenec, který se toulal nedaleko Práchně. Je to velmi temperamentní pes, proto pro něj hledáme zkušeného chovatele. Ricky budí v kotci opravdu respekt, ale jakmile se pustí ven, první co hledá, je aportík a nevadí mu, že má třeba růžovou barvu. :-)
Ricky bude vhodným psem do bytu i do baráčku s dobře oplocenou zahradou, ale rozhodně to není pes do boudy a do kotce, aby byl zavřený. Srší z něho energie a bude se s ním krásně pracovat.
Rickyho ale doporučujeme pouze jako zvířecího jedináčka. Ze zkušeností můžeme říci, že Ricky se se psy prát opravdu umí a v tomto ohledu by mohl být i nebezpečný. Problém měl u nás asi se dvěma velkými psy, na fenky z kotce nijak nereaguje, ale je raději sám.
Jinak ale na lidi je to zlatíčko.
Bude skvělým hlídačem zahrádky i svého majitele a při troše výcviku bude skvělým a štastným psem. Ricky je plně vakcinovaný, kastrovaný a čipovaný. Umí sedni a chůzi na vodítku.
Adopční poplatek: 1500,- Kč.
Kontakt: Útulek Bona Kozly 35 (u České Lípy)

Zájemci, volejte nebo pište sms přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si termín ohledně osobní návštěvy.
Ricky půjde do nového domova na adopční smlouvu, kde se nový majitel svým podpisem zavazuje informovat útulek o tom, jak se Ricky v novém domově má.
Pokud nový majitel nebude plnit tento závázek, může být provedena kontrola a nebude-li zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám, má provozovatel útulku právo zvíře odebrat.
Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení.