JERRY


jerry   jerry2

Věk: 8 měsíců (*24.6.2017)
Plemeno: matka je kříženka německého ovčáka a rotvajlera, otec je kříženec pitbulla a boxera.
Výška v kohoutku: 55 cm
Jerry je krásně zbarvený pejsek, kříženec čtyř plemen. Je hodný a velmi chytrý, že se naučil si otevírat dveře do baráku. Jerry je zvyklý na ostatní pejsky, kočičky a hospodářská zvířata. Doma se chová klidně, proto může i do bytu. Vzhledem k velikosti ale doporučujeme spíše do baráčku se zahrádkou. Na svůj věk je relativně klidný, nechá si cokoliv líbit, proto může i k těm nejmenším dětem. Jerry je nalezenec z České Lípy a za svůj krátký život vystřídal bohužel více nezodpovědných majitelů, proto zatím neumí žádný povel. Rád se ale v novém domově všemu přiučí. Je to moc hodný pejsek, který za plotem bude budit respekt, ohlídá tak baráček, ale přitom nikomu neublíží.
Jerry je čipovaný, kastrovaný, ještě mu chybí jedno očkování v nejbližších dnech a bude připraven jít domů. Už se moc těší na rodinku, která ho již nikdy neopustí.


Adopční poplatek 1500,- Kč a platný občanský průkaz.
Adresa: Kozly 35 Česká Lípa 47001
Protože nám na našich svěřencích záleží, vyžadujeme čas od času zasílání zpráv a fotek z nového domova na tyto stránky nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Pokud nebude zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám má provozovatel útulku právo zvíře odebrat. Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení.
Pokud vás Jerry zaujal a máte zájem se na něj přijet podívat, kontaktujte prosím přímo provozovatelku útulku na tel. 736271294 a domluvíte si návštěvu.

Útulek Bona na Kozlech u Č. Lípy