SAMÍK


sam2 new   sam new

Samík se nám začátkem května po pár měsících vrátil do útulku. Jako důvod sice uvádějí, že někoho pokousal, ale nevěřím, že vina je na jeho straně a že by snad zaútočil z ničeho nic. V útulku se jeví jako dřív - rozjařený divočák, občas ještě s trochou nejistoty. Jedná se o temperamentního mladého pejska, který potřebuje důsledné vedení. Je kamarádský, veselý a byla by velká škoda, kdyby měl špatnou pověst kvůli tomu, že to s ním nějací lidi podcenili. Umí nějaké povely a ve výcviku bude rád pokračovat. Hledá mladší aktivní pány.

_____________________________________________________________________________

Po příchodu do útulku byl nesvůj, vypadalo to, že s lidmi nemá moc dobré zkušenosti, jen se díval a nešťastně čekal, co se bude dít, byl znepokojený, bál se.
_______________________________________________________________________________
Z pejska se vyklubal velký miláček, je hodný, přítulný, je moc rád za společnost lidí, chce si hrát a mazlit se. Načipovali jsme ho a má pas.
Samík je temperamentní pejsek. Má nějaké základy poslušnosti, ale nejsou dotažené do konce - na tom musí nový páník pracovat. Potřebuje zabavit, ve velké oblibě má hračky. Nehodí se k malým dětem, je totiž rozdováděný; když vyžaduje pozornost, neuvědomuje si moc sílu, skáče, drápe. Potřebuje důslednou výchovu, ale pouze s trpělivostí a láskou! Je totiž vidět, že zkušenosti s lidmi nejsou dobré a v některých situacích se bojí... Hledá mladou aktivní rodinku. Má hygienické návyky.
_______________________________________________________________________________
Není určen k reprodukci!

Pokud kvůli němu voláte do útulku, uveďte prosím ev. číslo -> 354

Věk v době vrácení: cca 1,5 roku, kříženec bull plemen.

Útulek Bohumín

samik-new   samik2-new