BARUNKA


bara   bara2

Jmenuji se Barunka, jsem rok a půl stará psí slečna, kříženka amerického stafordšírského teriéra.
Na to jak jsem mladá, jsem toho dost zažila. Z první rodiny mě odebrali z né moc dobrých podmínek, když jsem byla březí. Odtud jsem se dostala do dočasné péče, kde jsem porodila čtyři krásná zdravá štěňátka. Vykastrovaná proto ještě nejsem.
Co je důležité o mně vědět?
Miluju lidi všech velikostí a každého věku! Když mám svého člověka, nedám na něj za žádných okolností dopustit a naplno si užívám každou chvíli s ním. Jsem aktivní, miluju pohyb a proto se hodím spíš k aktivnějším páníčkům a ideálně do baráčku se zahradou.
S jinými pejsky i fenkami, mojí nebo větší velikosti, vycházím bez problému, ale s kočkami a malými zvířaty včetně malých psů je to horší... Ty mám občas snahu lovit.
Hrozně moc mě baví se učit novým věcem. Základní povely jsem se naučila během jednoho týdne, protože jsem dost chytrá a učenlivá. Všechno chci vidět hned, vědět hned, umět hned ! V dočasce jsme to zatím nezkoušeli, ale říkají mi, že mám předpoklady i pro bullsporty.
Kromě toho jsem obrovský mazel. Ráda se s páníčkama mačkám v posteli, ale psí pelíšek mi taky nedělá problém. Hygienické návyky jsem se učila až v dočasce, ale dělám obrovské pokroky a zvládám je už tak na 95%.
Hrozně moc už bych chtěla do nového domova ke svým lidem, které bych si adoptovala a zahrnula láskou a radostí, to mi věřte!

Více info - 607567525

DP v Písku

barunka   barunka2