BIG BOY


boy

Jméno psa: Big Boy

Důvod nabídky psa: Neprodané štěně z vrhu, narodil se s nesestouplým varletem - nevodný do chovu (podmínka v adopční smlouvě). Sami máme doma 5 pitbullů a střídají se nám psi v dočasné péči a Big Boy potřebuje dostatek času, vedení, pozornosti a lásky.


Plemeno psa: APBT (pitbull)

Věk psa: 10 měsíců

Kde se pes nachází: Odry

Inzerent je majitelem psa: Ano

Inzerent první majitel psa: Ano

Původ psa (případě PP – původ psa): S PP (ADBA)

Platný očkovací průkaz: Ano

Zdravotní stav: Pes má chirurgicky odstraněné jedno varle, druhé ponecháno

Povaha psa: Je milující, hodně silný pes, "slon v porcelánu", aktivní, rád si hraje s fenkami, (ale málokdo si rád hraje s ním, protože moc nereguluje svoji sílu). Rozhodně je vhodný spíš jako jedináček.

Neduhy či nevhodné chování psa: Je žárlivý a dlouho mu trvá, než si zvykne na nové situace. Nesmí se na něj moc hrr, je třeba mu nechat čas si zvyknout (lidi, fenky, prostředí). Na děti se dívá s nevraživostí, moc je nemusí. Ostatní psy taky ne, fenky snese, pokud se jim nechá čas na seznámení. Je pro lidi, kteří si uvědomují, že se psem tohoto typu je a bude práce. Není moc mlsný, takže se nedá trénovat poslušnost za odměnu, ale z respektu.

Vhodné umístění psa: Je zvyklý na lidi a dům se zahradou, žije vevnitř, venku sám na noc nezůstává.

Další informace o psu: Ovládá základní povely, je extrémně chytrý a od lidí, které miluje, si bere napomenutí velmi k srdci. Je třeba dát mu prostor si zvyknout, uklidnit se a nenechat se odradit první reakcí. V darovací smlouvě uvedeno:
● Se psem se nebude krýt ani s PP, ani bez PP.
● Pokud se nový majitel bude chtít psa zbavit, kontaktuje jako první nás
● Jsme schopni přispívat po dobu jednoho roku na krmení za předpokladu, že budeme mít pravidelný kontakt s jeho novým domovem

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.