KESI


kesi   kesi2   kesi3

Jméno psa: Kesi

Důvod nabídky psa: Fenku jsme si vzali k naší fence kterou máme od štěňátka. Fenky se snesly, ale po hárání naše fenka na novou fenku začala útočit a od té doby se bohužel fenky nesnesou. Bohužel jsem v situaci, kdy nemohu řešit jinak a proto hledám pro Kesi lepší domov.

Plemeno psa: x bull (nejspíše bull x boxer)

Věk psa: 5 let

Kde se pes nachází: Liberecko, Jablonné v Podještědí

Inzerent první majitel psa: Vzala jsem si jí od staré paní, u které fenku nechal její vnuk, který se o ní nestaral. Paní bohužel na fenku fyzicky nestačila a chtěla dát fenku do útulku.

Původ psa (případě PP – původ psa): bez PP

Platný očkovací průkaz: Ano

Složené zkoušky: Ne

Zdravotní stav: Pravidelně očkovaná, odčervená, nekastrovaná

Povaha psa: Kesi je milá, s lidmi velmi kontaktní, vděčná za lidskou přítomnost. Lidi i děti miluje. Se psi se snese, ale spíše s menšími, větších se trochu bojí. Fenky si vybírá. Jakmile je na ní ale nějaký pes agresivní, má snahu se bránit. Kočky a ostatní zvířata nemáme vyzkoušená. Doma, když si zvykne, je hodná, čeká na pána, neničí.

Neduhy či nevhodné chování psa: Vzhledem k tomu, že se jí nikdy nikdo moc nevěnoval a nejspíš vyrůstala jako dříví v lese, je pro ní vše nové, ale moc ráda se učí nové věci.

Vhodné umístění psa: Byt nebo dům, se spaním uvnitř. Možná jako psí jedináček, aby měla tolik pozornosti, kolik si zaslouží, vzhledem k tomu, že toho zatím asi moc nezažila.

Další informace o psu: Lidi i děti miluje, kočky a jiná zvířata nemáme vyzkoušeno. Vyrůstala v bytě, je čistotná, zvyklá na venčení.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo sms na tel.: 737 445 132 (zavolám zpět), nebo na messengeru do zpráv – Lucka Nožičková

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.