MEGIE


megie   megie2

Jméno psa: Megie

Důvod nabídky psa: Složitá životní situace. Nemožnost zůstat bydlet na místě, kde se aktuálně fenka i majitelka nachází. Pozemek ani dům sestře nepatří a partner se ze dne na den sbalil a odešel a nechal všechno placení na sestře. Sestra tráví většinu dne v práci, musí platit spoustu pohledávek a Megie není jediný pejsek který potřebuje najít vhodný domov. Nicméně Megie je pejsek typu bul a proto hledáme někoho kdo tento druh plemene ocení.

Plemeno psa: kříženka typu bul plemene

Věk psa: 5 let

Kde se pes nachází: Smederov – Plzeň jih.

Původ psa (případě PP – původ psa): Megie byla jako štěňátko v útulku. Nepamatuji si již odkud. Od mala vychovávána mnou.

Platný očkovací průkaz: očkování má, ale propadlé

Složené zkoušky: žádné

Zdravotní stav: Je kastrovaná a zdravá. Odčervená před 14 dny.

Povaha psa: velice přátelská, kontaktní, ráda se tulí a mazlí. Hygienické návyky má. Je aktivní hafan, poslouchá.

Neduhy či nevhodné chování psa: Nevím zda je to nevhodné chování, ale Megie je velice kontaktní. Musí mít hodně pozornosti a lásky. Je také velice aktivní.

Vhodné umístění psa: Vhodná pro Megie je domácnost a kontakt s lidmi. Venku určitě vydrží ale není vhodná do kotce nebo k boudě. Ráda leží na gauči a večer spí v posteli, někdy i pod peřinou. Přes den určitě být může, ale večer nikoli.

Další informace o psu: Vztah k lidem, ke psům, kočkám, velice dobrý. Poslušná. Megie je velice kontaktní hafák.

Kontakt: email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 605379102

 

Jméno psa:  Kane

 

Důvod nabídky psa:  Nezvladatelnost výcviku a agresivita

 

Plemeno psa: Americký pitbullteriér ( bez PP)

 

Věk psa: rok a půl

 

Kde se pes nachází: Ústí nad Labem/ Praha

 

Inzerent je majitelem psa: ano

 

Inzerent první majitel psa: ano

 

Původ psa (případě PP – původ psa): -

 

Platný očkovací průkaz: ano

 

Složené zkoušky: žádné

 

Zdravotní stav: Problém se srtí, zřejmě alergie na stravu. Má dietu ze speciálních granulí a konzerv + speciální šampón. Pokud se nedodržuje dieta, musí být častěji koupán. Kastrován

 

Povaha psa: Flegmatik, musí být neustále v něčí společnosti ( ve společnosti lidí se naučil sedět u stolu na židli) hodný k dětem, vůdčí typ. Snášenlivý s ostatními psi a zvířaty, kočky mu nevadí.

 

Neduhy či nevhodné chování psa: Musí se k němu přistupovat jako k dítěti, pokud člověk zvýší hlas, nebo ho chce silou dostat např. Z gauče, ožene se a útočí. Nikoho nepokousal zatím. Být vůdce smečky se snaží být i vůči lidem. Poslouchá jen pokud chce, musí většinou chodit na vodítku. Povely umí jen sedni, lehni, pac.

 

Vhodné umístění psa: Vyrůstal v bytě, je ale zvyklý na časté procházky venku, později byl zvyklý být u domu se zahradou. Potřebuje hodně pohybu a společnost

 

Další informace o psu: Od štěněte byl poslušný a hodný, časem se to ale zlomilo a začal mít svojí hlavu. Člověk musí mít dávku trpělivosti

Kontakt: 608899958/ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.