MIA


mia2-ab   mia-ab

Mia je Amerikan Bully XL narozená 16.4.2023.
Mia je hodně hravá a miluje velké procházky.

Mia byla doposud s láskou vychovávaná a cvičená. Umí tyto povely sedni, lehni, dej pac, ke mně, k noze, stůj, vypadni. Na vodítku vůbec netahá a náhubek nosit umí.
Pokud je na volno jako je pole nebo volné prostranství, tak vždy bez problémů a poslechla. S ostatními pejsky je bezproblémová. Jakékoliv rasy ať je malý- velký, pes nebo fena. Kočky nezná. Děti ve svém okolí nemá a tak nevíme, zda je k nim vhodná. Hlídá moc dobře. Nemá ráda pofiderni lidi (alkoholiky, feťáky, bezdomovce atd.) Umí počkat doma sama než se vrátíte z práce. Nic neničí a neštěká. Spinká v posteli, nebo na sedačce. Autem jezdit umí. V MHD nikdy nejela. Na veterinu chodí ráda. Těší se tam.

Mia boužel hledá nový domov z důvodu neodůvodnělého strachu sousedů v domě z tak velkého psa. (Nikdy nikoho nepokousala.)

Mia je očkovaná, čipovaná a odčervená.

Váží 40 Kg.

Jediné malinké mínus Mii je malá forma epilepsie. Bere lék Phenaemal 2x denně (1-0-1), 50 ks tablet stojí 250 Kč.
Díky epilepsii nesmí mít Mia štěňata! Neí tedy vhodná na chov, ani jako společník k nevykastrovanému psu.

Domov hledá u zodpovědného člověka, který vlastní svůj byt, nebo rodinný domek. Mia není vhodná do boudy, potřebuje mít přístup do domu.

Adopční poplatek 1000,- půjde na podporu pejsků z Voříškova.

Máte-li o Miu zájem piště majiteli Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 608 333 256

Voříškov z. s.