NELLY


nelly

Jméno: Nelly
Velikost: velká - x american bully XL ( momentálně 25 kg) Věk: narozena roku 2021
Snášenlivost: ke psům i fenkám nevykazuje žádné známky agrese, k lidem nejdříve zdrženlivá, následně velký mazel. Malé děti nejsou odzkoušené, ale ke starším 10 a více, kteří vědí, jak se ke psům chovat a nejsou enormně hlučné určitě pro svou dobráckou povahu může.
Nachází se: Dolní Podluží ( Dolní Podluží je obec na severní straně Lužických hor, v okrese Děčín, v Ústeckém kraji.)
Kontakt: FB Petra Misty Nováková - Tel: 607950978

Nelly je mladá fenka x american bully XL, která se pod spolek dostala z nevhodných podmínek. Na život v luxusu domácí dočasné péče si velmi rychle zvykla a její oblíbený pelíšek je postel dočaskářky. Jedná se o naprosto nekonfliktní čubinku, z počátku je k cizím lidem zdrženlivější, až bázlivá, ale jakmile pozná, že ji nic nehrozí, je to neuvěřitelný mazel. Nelly má moc ráda vycházky mimo ruch města do přírody, kde i celkově lépe zvládá chůzi na vodítku, která ji po příjmu moc nešla. Na procházkách po lesních cestách se u ní výrazně projevují lovecké pudy. Z povelů umí zatím jen sedni, ale je velmi učenlivá, hygienu má 100% a když je doma sama, nic neničí, ani neštěká. Nelly je prostě pejsek za odměnu, proto si i ona nějaký ten domov za odměnu zaslouží. A jaký domov pro ni hledáme? Takový, kde ji budou milovat a nadále postupně učit věřit lidem, domov, kde bude členem rodiny a nebude fungovat jako alarm na zahradě. Nelly by jistě uvítala bydlení v domku se zahradou (ale s jednoznačným bydlením uvnitř, ne do kotce, boudy, nebo na úvaz), v klidném prostředí , kde bude možnost dlouhých procházek do přírody, které tak miluje. Bude vhodným parťákem pro někoho, kdo má zkušenosti s citlivou duší bull plemen a dokázal by s ní aktivně pracovat. V případě Nelly opravdu upřednostníme zájemce, kteří bydlí v klidné lokalitě.

Do nového domova půjde očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná, po nezávazné seznamovací návštěvě v místě dočasné péče, kladné předadopční kontrole, podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek. Postup adopce naleznete zde : https://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/ Za krásné fotky děkujeme její dočasné tetě Petře. Příjem 20.12.2023 Velké Meziříčí

Pes nejvěrnější přítel, z. s.